ي پي ان, وی پی ان, سرویس obfs, سرویس جدید, وی پی ان رایگان, وی پی ان تست رایگان, ویپیان, سرویس اورپراکسی, overproxy, over proxy, وی پی ان مجانی, ۲۰اسپید, خرید وی پی ان, وی پی ان آیفون, خرید VPN, خرید آنلاین وی پی ان, وی پی ان پرسرعت, وی پی ان امن, سیسکو, کریو, اپن وی پی ان, تونل پلاس, آی نت, پراکسی, ساکس, Cisco AnyConnect, Kerio, HTTPS, Socks, OPENVPN, Tunnel Plus, iNet, وی پی ان آندروید, وی پی ان مکینتاش, وی پی ان مک, فیلترشکن, فیلترشکن مجانی, فیلترشکن رایگان, فیلتر شکن, وی پی ان لینوکس, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان, بهترین سایت خرید وی پی ان, بهترین فیلترشکن, softether, خرید softether, وی پی ان بلک بری, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان رسیور, vpn رسیور, vpn androidي پي ان, وی پی ان, سرویس obfs, سرویس جدید, وی پی ان رایگان, وی پی ان تست رایگان, ویپیان, سرویس اورپراکسی, overproxy, over proxy, وی پی ان مجانی, ۲۰اسپید, خرید وی پی ان, وی پی ان آیفون, خرید VPN, خرید آنلاین وی پی ان, وی پی ان پرسرعت, وی پی ان امن, سیسکو, کریو, اپن وی پی ان, تونل پلاس, آی نت, پراکسی, ساکس, Cisco AnyConnect, Kerio, HTTPS, Socks, OPENVPN, Tunnel Plus, iNet, وی پی ان آندروید, وی پی ان مکینتاش, وی پی ان مک, فیلترشکن, فیلترشکن مجانی, فیلترشکن رایگان, فیلتر شکن, وی پی ان لینوکس, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان, بهترین سایت خرید وی پی ان, بهترین فیلترشکن, softether, خرید softether, وی پی ان بلک بری, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان رسیور, vpn رسیور, vpn android

قیمت و کیفیت

با کمترین هزینه با کمترین هزینه بالاترین کیفیت سرویس دهی را دریافت می کنید که حتی روش ارایه سرویس هم در نوع خود بی نظیر است

تعداد مشخصی از کاربران بر روی سرور ها قرار می گیرند به جهت حفظ کیفیت و این نشانه احترام به حقوق کاربران است

دلیل قیمت های خیلی پایین، ارایه سرویس بدون واسطه به شما است

تمایز آنتی فیلتر

سرور های اختصاصی وارز که نسبت به فعالیت ها و استفاده های شما هیچ گونه حساسیتی ندارند و نسیت به کپی رایت و کنترل دولت ها آزاد میباشید

سیستم های فول یونیکس بی همتا ساخته شده برای بالاترین کارایی ممکن که بصورت 24ساعته توسط کارشناس آنتی فیلتر نظارت می شوند

بر خلاف همه جا، در آنتی فیلتر محدودیت تورنت و دانلود وارز وجود ندارد

امنیت شما

آنتی ویروس داخلی شما را در حفظ امنیت کامپیوتر و وب گردی کمک می کند و در عین حال هیچ گزینه ای را برای شما محدود نمی کند.

فایروال سخت افزاری قوی امنیت کامل و عدم ردیابی شما را تضمین می کنند. و از هر گونه سو استفاده شما را مصون می دارد.

همواره امنیت و حفظ بالاترین سرعت دسترسی برای کاربران از بالاترین اهمیت برخوردار است.

Not Data
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

مقاله ها

پرسش های متداول

سرعت آنتی فیلتر چقدر است ؟ آیا هنگام استفاده سرعت اینترنت من افت می کند؟

 با توجه به اینکه آنتی فیلتر از سرور های اختصاصی با پورت های 1 یا 2 گیگابیت استفاده می کند و سرعت آن به صورت استاتیک و اختصاصی بدون اشتراک پهنای باند می باشد، هیچ جای نگرانی از بابت افت سرعت وجود ندارد. سرعت برابر اینترنت شماست

نکته جالب این است که هنگام دریافت استریم ها، همانند: رادیو آنلاین - نمایش ویدیو - RTSP و ... سرعت شما آپتیمایز می شود و به فرض اگر قرار است یک کانکشن برای شما بارگذاری شود. آن یک کانکشن در داخل سرور بارگذاری و سپس برای شما به صورت تسهیم شده فرستاده می شود. یک کانکشن تبدیل به چندین کانکشن می شود. به صورتی که سرعت شما در زمان دیدن ویدیو 100 درصد می شود و از تمام پهنای باند اینترنت خود می توانید بهره ببرید. در حالی که اگر در حالت معمول همان منبع را بخواهید بارگذاری کنید. شاید سرعت شما حتی متر از نصف زمانی باشد که از آنتی فیلتر استفاده می کنید. 

و همچنین هنگام مرور صفحات وب برای شما از تکنولوژی gzip وب استفاده خواهد شد. به این صورت هنگامی که می خواهید وب سایتی را ببینید. آن وب سایت روی سرور آنتی فیلتر cache on the fly می شود و با استفاده از gzip کل مطالب سایت فشرده شده و به صورت یک فایل دانلود می شود. و دوباره در سیستم شما تجزیه می شود.  همانند زمانی که یک فایل را از IDM دانلود منیجر ، دانلود می کنید.(استفاده از تمام ظرفیت اینترنت شما!)

پیشنهاد می کنیم این موضوع آزمایش کنید!

نمونه تست همکار از آلمان پینگ زیر 180

نمونه تست همکار از ایران پینگ زیر 20

آیا آنتی فیلتر دچار قطعی می شود؟ چقدر کیفیت را تضمین می کنید؟

آنتی فیلتر مفتخر است که خود را به عنوان سرویس دهنده بدون قطعی معرفی کند. پیاده سازی شبکه منحصر به فرد CDN و گیت وی های 10 گیگابیتی قدرتمند که واقعا بی نظیر می باشد هم در وب سایت های جهانی و ایرانی. از جمله عوامل تظمین پایداری همیشگی شبکه آنتی فیلتر می باشد. آنتی فیلتر سالهاست که دچار قطعی نشده است و نخواهد شد. دلیل آن استفاده از سرور های اختصاصی و دانش تخصصی آنتی فیلتر است که در ایران و آلمان سرویس خود را مانیتور می کند و هرگز اجازه ایجاد قطعی به سرویس خود نمی دهد. که در مقابل، برای سرویس دهنده های دیگر موجود در ایران قطعی های کوتاه مدت امری طبیعی است.

پرسرعت ترین و بهترین سرویس آنتی فیلتر کدام است؟

اگر چه آنتی فیلتر همه سرویس های عبور از فیلترینگ را که تا به حال اکتشاف شده است را ارایه می دهد و آن ها را با یک کیفیت عرضه می کند، اما انواع روش ها و پروتکل های مختلف بنابر تکنولوژی مورد استفاده ممکن است از سرعت های متفاوتی برخوردارند.

VPN L2TP + VPN IPSEC - (در بیشتر مناطق ایران 95% قابل استفاده است) /توصیه نمی شود/

VPN PPTP - (هم اکنون در بعضی مناطق ایران قابل استفاده می باشد و در برخی دیگر خیر. همچنین احتمال بسته شدن مداوم پروتکل آن توسط مخابرات وجود دارد: همانند L2TP و ipSec ) /توصیه نمی شود/

Kerio - (از نظر تکنولوژی و سرعت می تواند در رده بهترین ها باشد. با همه نوع سیستم سازگار می باشد) همچنین دارای سه پورت اختصاصی برای مواقع لزوم و مقابله با مسدود سازی پورت می باشد

Cisco - (با بهره گیری از فایروال سیسکو 7300 و بالاتر و ادغام روتینگ آن در شبکه سی دی ان در رده بهترین هاست) همچنین دارای سه پورت اختصاصی برای مواقع لزوم و مقابله با مسدود سازی پورت می باشد

OpenVPPN (شامل 6 حالت اتصال است که از لحاظ سرعت به ترتیب هستند یعنی دو حالت اول بر مبنای UDP - TUN و UDP -TAP از بقیه سرعت بهتری دارند. حالت 3 و 4 در درجه بعدی و در صورتی که نیاز بود با حالت های 5 و 6 می توانید وصل شوید که دو حالت آخر چند ثانیه دیرتر متصل می شوند) اگر چه که همه حالت ها به خوبی عمل می کنند ولی در همه جای ایران تظمینی برای استفاده از هر 6 حالت نیست که ممکن است بعضی حالت ها متصل نشوند.

Tunnel و ATP - (این دو سرویس اگر چه با هم متفاوت هستند ولی مبنای کار آن ها بر اساس روش تونل است)

SoftEther - (این سرویس یک نوع وی پی ان است)

Socks - https -Transparent - (توسط فیلترینگ عمقی مسدود هستند و هنگام اتصال کارایی لازم را ندارند)

چگونه می توانم اعتماد کنم که خرید اینترنتی امن است و حساب بانکی من دچار خدشه نمی شود؟

آنتی فیلتر برای ایجاد امنیت و اطمینان برای شما SSL 2048 bit را خریده است، که باعث می شود هنگام استفاده از وب سایت همه اعمال شما به صورت کد گذاری شده در آید که توسط SSL پشتیبانی می شود. به علاوه شما نگرانی فیلتر شدن وب سایت در آینده را نخواهید داشت. زیرا وب سایت هایی که از SSL استفاده می کنند فیلتر نمی شوند.

تامین امنیت پرداخت اینترنتی شما توسط اس اس ال آنتی فیلتر

همچنین هنگام پرداخت ، شما به وب سایت خود بانک متصل می شوید و اطلاعات خود را در صفحه بانک وارد می کنید (نه در سایت ما) و پس از تایید درگاه بانک به سرعت به وب سایت آنتی فیلتر بازگشته و همان لحظه حساب کاربری خود را در ایمیل خود می یابید.

چطور قیمت های شما از همه جا ارزان تر است و حتی در 6 ماهه و یک ساله تخفیف زیاد گذاشته اید؟

از آنجا که آنتی فیلتر به کیفیت خود اعتماد دارد. قیمت پایین و مشتری بیشتر (این به معنی افت کیفیت نیست) را سرلوحه کار خود قرار داده است. به طوری که با داشتن (بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت) تنها انتخاب همه در اینترنت می باد.

با قیمت های مناسب اطمینان شخص برای پیوستن به خانواده آنتی فیلتر 100 درصد خواهد بود. این حراج نیست این ایجاد اطمینان در مشتریان است.

چرا با خرید هر اکانت همه سرویس ها را میتوان استفاده کرد؟ در حالی که در همه جا هر اکانت تنها بر روی یک نوع سرویس فعال می باشد؟

ما در اندیشه خدمت گذاری شایسته تر دخور شما هستیم. پس از این رو با دریافت هر اکانت ، همه سرویس ها برای شما فعال خواهد بود. همچنین در صورت راه اندازی سرویس های جدیدتر، آن ها هم برای شما به صورت رایگان (با همان حساب کاربری خودتان) قابل استفاده خواهد بود!

نکته مهم این است که این اقدام به عنوان نوعی ضمانت محسوب می شود به طوری که اگر زمانی یک نوع سرویس خاص در ایران دچار مشکل شود، کاربران به راحتی و بدون صرف هزینه اضافی می توانند از روشهای دیگر به اینترنت آزاد وصل شوند. 

چه نوع اکانت هایی وجود دارد؟ و توصیه شما کدام است؟

انواع گوناگونی از روش ها برای عبور از فیلترینگ وجود دارد:

AntiFilterTunnelProtocol - ATP
Tunnel+ Plus
SoftEther
Special Kerio
Https
Http
Socks
VPN-sstp
VPN-ipSec
VPN-L2tp
Vpn-pptp
VPN-I-pig
Open VPN

'آنتی فیلتر' آن که دارای بهترین سرعت باشد را به شما ارایه می دهد.

چرا به سرویس کریو در آنتی فیلتر گفته می شد: special Kerio تفاوتی هم دارد؟

سرویس کریو ارایه شده توسط آنتی فیلتر به صورت توربو لودر می باشد و به صورت فول کانکشن دانلود می کند. به این دلیل که پردازنده سرور آنتی فیلتر بسیار قوی است. در هنگام استفاده کیفیت آن برایتان هویدا خواهد شد

برای هر کدام از سرویس ها چه برنامه ای نیاز دارم؟

برای گذر از سد فیلترینگ و پا گذاشتن به اینترنت آزاد به برنامه هایی که در بخش دانلود آنتی فیلتر وجود دارند، نیاز دارید. از همین سایت می توانید دریافت کنید.

همچنین می توانید آموزش مربوطه را تماشا کنید که در بخش راهنمای آنتی فیلتر هستند.

چقدر می توانم استفاده کنم؟ اگر زیادی استفاده کنم چه؟

همانطور که گفته ایم : هیچگونه محدودیت در استفاده وجود ندارد. پس تا می توانید دانلود کنید.

آیا آنتی فیلتر مشکلی با نقض کردن قانوت کپی رایت و یا استفاده از تورنت ها و فعالیت در شبکه های هک ندارد؟

آنتی فیلتر هیچ اهمیتی نمی دهد که شما چه استفاده از آن می کنید و هیچ سنسور و ردیابی و منعی اعمال نکرده و نمی کند.

همانطور که می دانید تعدادی از کشور ها کنوانسیون قانون کپی رایت را امضا کرده اند و برخی امضا نکرده اند.

کشور امریکا - انگلیس و برخی از کشور ها جز همایت کننده های قانون کپی رایت هسنتد. اما با این حال شما به راحتی می توانید از RapidShare یا سایت های مشابه استفاده کنید.و یا از هر سایت خوب و بد دیگر .....

ما سرورهایی داریم که به اصطلاح به آنها وارز warez گفته می شود

چرا آنتی فیلتر دامنه مشخص و معلومی ندارد؟

آنتی فیلتر دامنه اساسی خود را فقط به مشتریان ارایه می دهد.- در عین حال دارای دامنه های سوری زیادی است که به صورت خودکار به یکدیگر هدایت می شوند. و جهت بارگذاری سریعتر دارای اس اس ال نمی باشند. اما دامنه های اصلی داری اس اس ال می باشند.

لازم است دی ان اس تنظیم کنیم؟

آنتی فیلتر دارای دی ان اس اختصاصی است که به محض وصل شدن خودکار تنظیم می شود

آیا می توانم اکانت خود را با دیگران به اشتراک بگذارم؟ به جای یک نفر پول بدهم اما چندین یا هزاران نفر استفاده کنند؟

آنتی فیلتر هر اکانت (حساب کاربری) را به شخص می دهد و طرف حساب ما شما یک نفر هستید.

باید توجه داشته باشید که در صورتی که این کار را بکنید. سرعت اینترنت شما به حد مرگ کند خواهد شد. زیرا مسیر های مشخصی برای کد گذاری برای هر اکانت تعیین شده که در آن صورت آنها اشغال شده و سرعت اینترنت شما خیلی کم خواهد شد.

همواره به یاد داشته باشید یک اکانت برای یک کاربر است نه دو یا چند تا..! 

آنتی فیلتر وی پی ان عمومی رایگان برای همه قرار داده است پس نیازی به زیان زدن به اکانت خودتان ندارید

ممکن است زمانی که اشتراک کاربری به اتمام می رسد ، امکان خرید آنلاین بنا به هر دلیلی نداشته باشد. در آن زمان به چه صورت می توان زمان رایگان و موقت دریافت کرد؟

چنانچه شخصی که در هر زمان دارای اشتراک از آنتی فیلتر بوده است و هم اکنون امکان خرید مجدد و تمدید را نداشته باشد. تنها کافی است که یوزرنیم خود را به پشتیبانی آنلاین برای دریافت 1 یک روز زمان اضافه رایگان ارایه کند. 

آیا می توان همزمان با موبایل - تبلت - کامپیوتر و دستگاه های دیگر وصل شد؟

تنها اگر هنگام دریافت حساب کاربری خود چند کاربره دریافت کرده باشید. این امکان وجود دارد.در غیر این صورت تنها از یک دستگاه میتوان استفاده نمود.

اما از آنجا که آنتی فیلتر به کاربران خود احترام می گذارد. این امکان را (مولتی لاگین) به صورت موردی برای شما فراهم می کنیم به این صورت که تماس بگیرید و حساب کاربری خود را اعلام کنید.

شما به نماینده های خود فضای وب سایت رایگان (از نوع ابری) می دهید، مدت زمان انقضای آن چقدر است؟

هیچ مدت انقضایی ندارد. مادامی که نماینده آنتی فیلتر باشید. شامل پشتیبانی فنی - فضای وب سایت و پشتیبانی کاربران خواهید بود. آنتی فیلتر هزینه وب سایت شما را تقبل می کند. اما دامنه های وب سایت خود را خود شما باید تامین می کنید. 

نمایندگی شما نامحدود است یا به تعداد استفاده است؟

نامحدود است و شخصی که نمایندگی می گیرد ، می تواند به هر تعداد و به صورت دلخواه پسورد و زمان تعیین کند و همه سرویس هایی را که آنتی فیلتر ارایه می دهد را شامل می شود. ارایه نمایندگی نامحدود تنها مختص آنتی فیلتر می باشد.

به چه صورت می توان از سرویس تورنت آنتی فیلتر استفاده کرد؟

تنها کافی است به شبکه آنتی فیلتر متصل باشید. هیچ رمز عبوری هم لازم ندارید. در غیر این صورت هیچ گونه دسترسی وجود نخواهد داشت.

آیا می توانم همیشه به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشیم؟

از منوی بالای وب سایت:   پنل کاربری  . برای مشاهده اعتبار خود اقدام فرمایید!

بهترین راه ارتباط با آنتی فیلتر کدام است؟

  1. فرم ارتباط با آنتی فیلتر در داخل وب سایت 
  2. ایمیل آنتی فیلتر که مدت پاسخگویی از 2 دقیقه تا 2 ساعت متغیر است.

پرطرفدارترین ها

ي پي ان, وی پی ان, سرویس obfs, سرویس جدید, وی پی ان رایگان, وی پی ان تست رایگان, ویپیان, سرویس اورپراکسی, overproxy, over proxy, وی پی ان مجانی, ۲۰اسپید, خرید وی پی ان, وی پی ان آیفون, خرید VPN, خرید آنلاین وی پی ان, وی پی ان پرسرعت, وی پی ان امن, سیسکو, کریو, اپن وی پی ان, تونل پلاس, آی نت, پراکسی, ساکس, Cisco AnyConnect, Kerio, HTTPS, Socks, OPENVPN, Tunnel Plus, iNet, وی پی ان آندروید, وی پی ان مکینتاش, وی پی ان مک, فیلترشکن, فیلترشکن مجانی, فیلترشکن رایگان, فیلتر شکن, وی پی ان لینوکس, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان, بهترین سایت خرید وی پی ان, بهترین فیلترشکن, softether, خرید softether, وی پی ان بلک بری, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان رسیور, vpn رسیور, vpn androidي پي ان, وی پی ان, سرویس obfs, سرویس جدید, وی پی ان رایگان, وی پی ان تست رایگان, ویپیان, سرویس اورپراکسی, overproxy, over proxy, وی پی ان مجانی, ۲۰اسپید, خرید وی پی ان, وی پی ان آیفون, خرید VPN, خرید آنلاین وی پی ان, وی پی ان پرسرعت, وی پی ان امن, سیسکو, کریو, اپن وی پی ان, تونل پلاس, آی نت, پراکسی, ساکس, Cisco AnyConnect, Kerio, HTTPS, Socks, OPENVPN, Tunnel Plus, iNet, وی پی ان آندروید, وی پی ان مکینتاش, وی پی ان مک, فیلترشکن, فیلترشکن مجانی, فیلترشکن رایگان, فیلتر شکن, وی پی ان لینوکس, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان, بهترین سایت خرید وی پی ان, بهترین فیلترشکن, softether, خرید softether, وی پی ان بلک بری, وی پی ان ویندوزفون, وی پی ان رسیور, vpn رسیور, vpn android

آنتی فیلتر, خرید vpn, خرید وی پی ان, خرید ساکس, خرید اوپن وی پی ان, خرید تونل, خرید آی نت, خرید فیلترشکن جدید, خرید آنلاین فیلترشکن, خرید وی بی ان, خرید ویپیان, ساکس رایگان, آنتی فیلتر جدید, خرید socks, وب سایت معتبر فیلترشکن, بهترین آنتی فیلتر, بهترین پروکسی, فیلترشکن موبایل, وی پی ان ماهواره, خرید sstp, ovdn vpn, buy vpn آنتی فیلتر, خرید vpn, خرید وی پی ان, خرید ساکس, خرید اوپن وی پی ان, خرید تونل, خرید آی نت, خرید فیلترشکن جدید, خرید آنلاین فیلترشکن, خرید وی بی ان, خرید ویپیان, ساکس رایگان, آنتی فیلتر جدید, خرید socks, وب سایت معتبر فیلترشکن, بهترین آنتی فیلتر, بهترین پروکسی, فیلترشکن موبایل, وی پی ان ماهواره, خرید sstp, ovdn vpn, buy vpn

آنتی فیلتر, خرید vpn, خرید وی پی ان, خرید ساکس, خرید اوپن وی پی ان, خرید تونل, خرید آی نت, خرید فیلترشکن جدید, خرید آنلاین فیلترشکن, خرید وی بی ان, خرید ویپیان, ساکس رایگان, آنتی فیلتر جدید, خرید socks, وب سایت معتبر فیلترشکن, بهترین آنتی فیلتر, بهترین پروکسی, فیلترشکن موبایل, وی پی ان ماهواره, خرید sstp, ovdn vpn, buy vpn

آنتی فیلتر, خرید vpn, خرید وی پی ان, خرید ساکس, خرید اوپن وی پی ان, خرید تونل, خرید آی نت, خرید فیلترشکن جدید, خرید آنلاین فیلترشکن, خرید وی بی ان, خرید ویپیان, ساکس رایگان, آنتی فیلتر جدید, خرید socks, وب سایت معتبر فیلترشکن, بهترین آنتی فیلتر, بهترین پروکسی, فیلترشکن موبایل, وی پی ان ماهواره, خرید sstp, ovdn vpn, buy vpn

آنتی فیلتر, خرید vpn, خرید وی پی ان, خرید ساکس, خرید اوپن وی پی ان, خرید تونل, خرید آی نت, خرید فیلترشکن جدید, خرید آنلاین فیلترشکن, خرید وی بی ان, خرید ویپیان, ساکس رایگان, آنتی فیلتر جدید, خرید socks, وب سایت معتبر فیلترشکن, بهترین آنتی فیلتر, بهترین پروکسی, فیلترشکن موبایل, وی پی ان ماهواره, خرید sstp, ovdn vpn, buy vpn آنتی فیلتر, خرید vpn, خرید وی پی ان, خرید ساکس, خرید اوپن وی پی ان, خرید تونل, خرید آی نت, خرید فیلترشکن جدید, خرید آنلاین فیلترشکن, خرید وی بی ان, خرید ویپیان, ساکس رایگان, آنتی فیلتر جدید, خرید socks, وب سایت معتبر فیلترشکن, بهترین آنتی فیلتر, بهترین پروکسی, فیلترشکن موبایل, وی پی ان ماهواره, خرید sstp, ovdn vpn, buy vpn

آنتی فیلتر, خرید vpn, خرید وی پی ان, خرید ساکس, خرید اوپن وی پی ان, خرید تونل, خرید آی نت, خرید فیلترشکن جدید, خرید آنلاین فیلترشکن, خرید وی بی ان, خرید ویپیان, ساکس رایگان, آنتی فیلتر جدید, خرید socks, وب سایت معتبر فیلترشکن, بهترین آنتی فیلتر, بهترین پروکسی, فیلترشکن موبایل, وی پی ان ماهواره, خرید sstp, ovdn vpn, buy vpn